Module Export (2.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Export
sl: Izvoz

en: All
sl: Vsi
