Module Export (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Export
th: ส่งออก

en: All
th: ทั้งหมด
