Module Export (2.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: All
tr: Tümü

en: Module
tr: Modül

en: Export format
tr: Aktarım formatı
