Module Export (2.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Export
ur: برآمد کریں
