Module Export (2.1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Export
fr: Exporter

en: All
fr: Tout

en: Export format
fr: Format d'export

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV
