Module Export (2.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: All
te: అన్నీ
