Module Export (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Export
eu: Esportatu

en: All
eu: Guztiak

en: Module
eu: Modulua

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua
