Module Export (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Export
bg: Експорт

en: All
bg: Всички
