Module Export (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Export
cy: Allfudo

en: All
cy: I gyd

en: Export format
cy: Allfudo fformat
