Module Export (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Export
fa: استخراج

en: All
fa: همه

en: Module
fa: ماژول
