Module Export (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Export
oc: Exportar

en: All
oc: Tot

en: Module
oc: Modul
