Module Export (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: All
pa: ਸਭ
