Module Filter (4.1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
