Module Filter (5.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Filters
gl: Filtros

en: Extend
gl: Estender

en: Enabled filters
gl: Filtros activos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Installed
gl: Instalado

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel
