Module Filter (5.0.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Filters
sl: Filtri

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno
