Module Filter (5.0.4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Filters
az: Filtrlər

en: Extend
az: Əlavələr

en: Enabled filters
az: Aktivləşdirilmiş filtrlər

en: Permissions
az: İcazələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Filter modules
az: Filtr modulları
