Module Filter (5.0.4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: Filters
ca: Filtres

en: Extend
ca: Amplia

en: Enabled filters
ca: Filtres habilitats

en: Permissions
ca: Permisos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Security update
ca: Actualització de seguretat

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Filter modules
ca: Filtra els mòduls

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list
