Module Filter (5.0.4) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: All
da: Alle

en: Update available
da: Opdatering tilgængelig

en: Filters
da: Filtre

en: Extend
da: Udvid

en: Enabled filters
da: Aktiverede filtre

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Installed
da: Installeret

en: Security update
da: Sikkerhedsopdatering

en: Unavailable
da: Ikke tilgængelig

en: Module filter
da: Modul-filter

en: No results
da: Ingen resultater

en: Filter modules
da: Filtrér moduler

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list

en: Required by: @module-list
da: Kræves af: @module-list
