Module Filter (5.0.4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Filters
et: Filtrid

en: Extend
et: Laienda

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Security update
et: Turvauuendus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Module filter
et: Moodulite filter

en: Filter modules
et: Filtreeri mooduleid

en: Administer Module Filter
et: Moodulite filtri haldamine

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list
