Module Filter (5.0.4) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Name
hu: Név

en: All
hu: Mind

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: Filters
hu: Szűrők

en: Extend
hu: Bővítés

en: Enabled filters
hu: Engedélyezett szűrők

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Installed
hu: Telepített

en: Security update
hu: Biztonsági frissítés

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Module filter
hu: Modulszűrő

en: Filter the modules list.
hu: Szűrést biztosít a modulok listájához.

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: All modules
hu: Minden modul

en: Filter modules
hu: Modulok szűrése

en: Administer Module Filter
hu: <em>Module Filter</em> adminisztrációja

en: Configure how Module Filter performs.
hu: A <em>Module Filter</em> működésének beállítása.

en: Filter projects
hu: Projektek szűrése

en: No modules added within the last week.
hu: Az elmúlt héten nem voltak modulok telepítve.

en: @enabled of @total
hu: @enabled / @total

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Module filter settings
hu: Module filter beállításai

en: Recently enabled
hu: Nemrég bekapcsolt

en: Newly available
hu: Újonnan elérhető

en: No modules installed or uninstalled within the last week.
hu: Az elmúlt héten nem lettek modulok telepítve vagy eltávolítva.

en: These are settings pertaining to the Extend pages of the site.
hu: Ezek a beállítások a webhely <em>Bővítés</em> oldalára vonatkoznak.

en: Enhance the Extend page with tabs
hu: Fülekkel egészíti ki a <em>Bővítés</em> oldalt

en: Provides many enhancements to the Extend page including the use of tabs for packages.
hu: Számos funkcióval (mint például a csomagok füleken való megjelenítésével) egészíti ki a <em>Bővítés</em> oldalt.

en: Settings for the Module Filter module.
hu: A <em>Module Filter</em> modul beállításai.
