Module Filter (5.0.4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक
