Module Instructions (2.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Other
el: Άλλο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί
