Module Instructions (2.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Changelog
is: Breytingaskrá

en: Name
is: Nafn

en: About
is: Um
