Module Instructions (2.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: License
oc: Licéncia

en: Name
oc: Nom

en: Other
oc: Autre

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
