Module Instructions (2.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Other
eu: Bestea

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
