Module Instructions (2.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Description
ru: Описание

en: License
ru: Лицензия

en: Changelog
ru: Журнал изменений

en: Name
ru: Название

en: Other
ru: Другое

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Version: @module-version
ru: Версия: @module-version

en: Requires: @module-list
ru: Требует: @module-list

en: Required by: @module-list
ru: Требуется для: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ru: Машинное имя: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
