Module Locator (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में
