Module Locator (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
