Module Locator (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
