Module Locator (2.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
