Module Locator (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
