Module Locator (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
