Module Locator (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie
