Module Locator (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par
