Module Locator (8.x-1.01) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list

en: Required by: @module-list
da: Kræves af: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
da: Maskinlæsbart navn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
