Module Locator (8.x-1.01) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja
