Module Locator (8.x-1.01) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Version: @module-version
fr: Version : @module-version

en: Requires: @module-list
fr: Requiert : @module-list

en: Required by: @module-list
fr: Requis par : @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
fr: Nom système : <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
