Module Locator (8.x-1.01) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Version: @module-version
ja: バージョン: @module-version

en: Requires: @module-list
ja: @module-list が必要

en: Required by: @module-list
ja: @module-list に必要

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ja: マシン名: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
