Module Locator (8.x-1.01) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
