Module Locator (8.x-1.02) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
