Module Locator (8.x-1.02) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang

en: Version: @module-version
id: Versi: @module-version

en: Requires: @module-list
id: Membutuhkan: @module-list

en: Required by: @module-list
id: Dibutuhkan oleh: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
id: Nama mesin: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
