Module Locator (8.x-1.02) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Custom
sk: Vlastná

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
