Module Locator (8.x-1.03) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί
