Module Locator (8.x-1.03) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
