Module Locator (8.x-1.03) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
