Module Locator (8.x-1.03) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
