Module Locator (8.x-1.03) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
