Module Locator (8.x-1.03) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Custom
tr: Özel

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında

en: Version: @module-version
tr: Sürüm: @module-version

en: Requires: @module-list
tr: Gereken: @module-list

en: Required by: @module-list
tr: Gerektiren: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
tr: Makine adı: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
