Module Locator (8.x-1.04) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
