Module Locator (8.x-1.04) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Custom
it: Personalizzato

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni

en: Version: @module-version
it: Versione: @module-version

en: Requires: @module-list
it: Richiede: @module-list

en: Required by: @module-list
it: Richiesto da: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
it: Nome macchina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
